Standardisylinteri Festo DSBG ISO 15552 - PAINEILMASYLINT. 2045493 KONF. FESTO DSBG-125-80-PPVA-N3R3
Festo
Standardisylinteri Festo DSBG ISO 15552
PAINEILMASYLINT. 2045493 KONF. FESTO DSBG-125-80-PPVA-N3R3
Tuotenumero
780433
Toimittajan tuotenumero:
DSBG-125-80-PPVA-N3R
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
Diameter 160...320 mm. Stroke lenght 1...2700 mm.
  • Tuotenumero
    780433
  • Toimittajan tuotenumero:
    DSBG-125-80-PPVA-N3R
  • Materiaaliluokka
    K1805B
Tekniset tiedot
  • Iskunpituus: 80 mm
  • Männänvarren läpimitta: 125 mm
  • Päätyvaimennus: PPV
  • Käyttöpainealue: 0.2-10 bar
  • Syl.teh.halkaisija: 125 mm
  • Laskennallinen voima 6bar: 7363 N