T20003414
Toimittajan tuotenumero:
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
  • Tuotenumero
    T20003414
  • Toimittajan tuotenumero:
  • EAN koodi:
  • Materiaaliluokka
    K2087B
Tekniset tiedot
  • Pakkauskoot: 1 KPL
  • Sisähalkaisija: 25 mm
  • Ulkohalkaisija: 124 mm
  • Leveys: 34.1 mm