Latausasema Vestel Smart - LATAUSASEMA PERUSLATAUS VESTEL VESTEL SMART EVC04-11S MID-T2P
Vestel
Latausasema Vestel Smart
LATAUSASEMA PERUSLATAUS VESTEL VESTEL SMART EVC04-11S MID-T2P
  • Materiaaliluokka
    S35300
Tekniset tiedot
  • Enimmäisteho per latauspiste: 11 kW
  • Tyypin 2 latauspistokkeiden määrä: 1
  • Latauskaapelin pituus: 7 m
  • Integroitu RFID-kortin lukija: kyllä
  • LTE: ei
  • Energiamittari: kyllä
  • Latauspisteiden määrä: 1
  • A-tyypin vikavirtakytkimien määrä: 0
  • B-tyypin vikavirtakytkimien määrä: 0
  • Nimellinen liitäntäteho: 11 kW
  • Leveys: 315 mm
  • Syvyys: 135 mm
  • Korkeus: 460 mm