Ryhmäkeskus Fe ABB Näpsä - RYHMÄKESKUS FE NÄPSÄ RK80-3V30U 80A IP34
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/34/93/ProductImage82753493.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/34/94/ProductImage82753494.jpg
ABB
Ryhmäkeskus Fe ABB Näpsä
RYHMÄKESKUS FE NÄPSÄ RK80-3V30U 80A IP34
Tuotenumero
Toimittajan tuotenumero:
RK80-3V30U
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
3kpl 40A 4-napaista vikavirtasuojakytkintä
joiden takana on 3 kpl 1C10 ja 1C16.
Suoria lähtöjä 12 kpl (3 kpl 1B10, 6 kpl 1B16, 3 kpl 1C16).
55-moduulia varatilaa.
Sekä ylä- ja alapäädyssä on 2 kpl C-multilaippaa
(30x20 ja 2x40).
Sisältää oven.
Värisävy RAL9010 valkoinen.
  • Tuotenumero
  • Toimittajan tuotenumero:
    RK80-3V30U
  • EAN koodi:
  • Materiaaliluokka
    S3402B
Tekniset tiedot
  • Pakkauskoot: 1 KPL/1 KPL/10 KPL
  • Vaiheiden lukumäärä: 3
  • Ryhmien kokonaismäärä: 30
  • Suorien lähtöjen määrä: 12
  • Pääkytkimen napojen määrä: 3
  • Vikavirtasuojakytkinten 30 mA määrä: 3
  • Vikavirtasuojakytkinten 300 mA määrä: 0
  • Valaistusryhmien määrä: 0
  • Ylijännitesuojaus: ei
  • Kotelointiluokka (IP): IP34
  • Suojaus: johdonsuoja / yhdistelmä maadoitus-/automaattijohdonsuoja
  • Kotelon/suojuksen materiaali: teräs
  • Lukittava: ei
  • Läpinäkyvä kansi/suoja: ei
  • Soittokellomuuntajalla: ei
  • Asennustapa: pinta-asennus
  • Korkeus: 700 mm
  • Leveys: 500 mm
  • Syvyys: 112 mm