Lankahylly Meka - LANKAHYLLY MEKA WMT-30-100 L=3000 EG
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/87/98/ProductImage82748798.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/87/99/ProductImage82748799.jpg
Meka
Lankahylly Meka
LANKAHYLLY MEKA WMT-30-100 L=3000 EG
Tuotenumero
Toimittajan tuotenumero:
WMT-30-100 L=3000 EG
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
Lankahyllyn reunankorkeus 30 mm. Erilaisten materiaali- ja pintakäsittelyvaihtoehtojen ansiosta WMT-lankahyllyt soveltuvat toimistoista kemianteollisuuteen.
  • Tuotenumero
  • Toimittajan tuotenumero:
    WMT-30-100 L=3000 EG
  • EAN koodi:
  • Materiaaliluokka
    S1449A
Tekniset tiedot
  • Pakkauskoot: 3 M/192 M
  • Profiilin muoto: U-muoto
  • Leveys: 100 mm
  • Korkeus: 39 mm
  • Pituus: 3000 mm
  • Pituussuuntaisen langan halkaisija: 4 mm
  • Poikkisuuntaisen langan halkaisija: 4 mm
  • Materiaali: teräs
  • Materiaalin laatu: muu
  • Pinnan suojaus: galvanoitu/elektrolyyttisesti sinkitty
  • Malli / Tyyppi: ilman liitoskappaletta
  • Väri: muu
  • Käytettävä poikkipinta: 2604 mm²
  • Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen: ei
  • Integroitu väliseinä: ei ole
  • Työpituus: 3000 mm