Kulmahiomakone Bosch EXWS20-125B - KULMAHIOMAKONE EXPERT BOSCH EXWS20-125B
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/19/95/ProductImage83281995.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/66/42/ProductImage84206642.jpg
BOSCH
Kulmahiomakone Bosch EXWS20-125B
KULMAHIOMAKONE EXPERT BOSCH EXWS20-125B
Tuotenumero
Toimittajan tuotenumero:
06017D5100
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
EXPERT EXWS20-125B tarjoaa vahvan 2000 W:n tehon ja hiiliharjattoman moottorin, joka takaa pitkän käyttöiän ja vähäiset huoltovälit.
Tekniset tiedot:
- Teho 2000 W
- Laikan koko 125 mm
- Tyhjäkäyntikierrosluku 10.500 rpm
- Hiomakaran kierre M14
- Kytkin Sivussa
- Nopeudensäätö Ei
  • Tuotenumero
  • Toimittajan tuotenumero:
    06017D5100
  • Materiaaliluokka
    K02001
Tekniset tiedot
  • Pakkauskoot: 1 KPL/112 KPL
  • Virtalähde: verkkovirta
  • Nimellistehonkulutus: 2000 W
  • Jännite: 230 V
  • Kiillotuslaikan maksimihalkaisija: 125 mm
  • Istukka: M14
  • Tyhjäkäyntikierrosluku: 10500 1/min
  • Reiän halkaisija: 22.2 mm
  • Pituus: 336 mm
  • Leveys: 265 mm
  • Korkeus: 107 mm