Kulmahiomakone Bosch EXWS20-125TSB - KULMAHIOMAKONE EXPERT BOSCH EXWS20-125TSB
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/19/28/ProductImage83281928.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/70/34/ProductImage84207034.jpg
BOSCH
Kulmahiomakone Bosch EXWS20-125TSB
KULMAHIOMAKONE EXPERT BOSCH EXWS20-125TSB
Tuotenumero
Toimittajan tuotenumero:
06017D5200
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
EXPERT EXWS20-125TSB on tehokas 2000 W:n kulmahiomakone hiiliharjattomalla moottorilla, joka takaa pitkän käyttöiän ja vähäiset huoltovälit. Kompakti ja ergonominen muotoilu tarjoaa parhaan hallittavuuden pienessä kahvassa.
Tekniset tiedot:
- Teho 2000 W
- Laikan koko 125 mm
- Tyhjäkäyntikierrosluku 2.400 - 9.700 rpm
- Hiomakaran kierre M14
- Kytkin Sivussa
- Nopeudensäätö Kyllä
  • Tuotenumero
  • Toimittajan tuotenumero:
    06017D5200
  • EAN koodi:
  • Pakkauskoot: 1 KPL/112 KPL
  • Nimellistehonkulutus: 2000 W
  • Jännite: 230 V
  • Kiillotuslaikan maksimihalkaisija: 125 mm
  • Istukka: M14
  • Pituus: 336 mm
  • Leveys: 265 mm
  • Korkeus: 107 mm