Kulmahiomakone Bosch EXWS20-150SB - KULMAHIOMAKONE EXPERT BOSCH EXWS20-150SB
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/19/30/ProductImage83281930.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/70/82/ProductImage84207082.jpg
BOSCH
Kulmahiomakone Bosch EXWS20-150SB
KULMAHIOMAKONE EXPERT BOSCH EXWS20-150SB
Tuotenumero
Toimittajan tuotenumero:
06017D5300
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
EXPERT EXWS20-150SB tarjoaa 2000 W:n tehokkaan suorituskyvyn ja hiiliharjattoman moottorin pitkällä käyttöiällä ja huoltoväleillä. Kompakti ja ergonominen muotoilu mahdollistaa tarkan työskentelyn myös ahtaissa tiloissa.
Tekniset tiedot:
- Teho 2000 W
- Laikan halkaisija 150 mm
- Moottori Hiiliharjaton
- Tyhjäkäyntikierrosluku 2400 - 9700 rpm
- Hiomakaran kierre M14
- Kytkin Sivussa
- Nopeudenvalinta Kyllä
- Kahvan ympärys 190 mm
- Paino 2,4 kg
- Jarru Kyllä
- Drop Control Kyllä
  • Tuotenumero
  • Toimittajan tuotenumero:
    06017D5300
  • EAN koodi:
  • Pakkauskoot: 1 KPL/112 KPL
  • Nimellistehonkulutus: 2000 W
  • Jännite: 230 V
  • Kiillotuslaikan maksimihalkaisija: 150 mm