Kulmahiomakone Bosch EXWS30-230B - KULMAHIOMAKONE EXPERT BOSCH EXWS30-230B
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/19/36/ProductImage83281936.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/71/17/ProductImage84207117.jpg
BOSCH
Kulmahiomakone Bosch EXWS30-230B
KULMAHIOMAKONE EXPERT BOSCH EXWS30-230B
Tuotenumero
Toimittajan tuotenumero:
06018G1001
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
Tehokas ja monipuolinen kulmahiomakone vaativaan käyttöön.
EXPERT EXWS30-230B työstää metallia, laattoja ja tiiliseiniä nopeasti 2800 W:n hiiliharjattomalla moottorilla. Hiiliharjattomuus ja vähäinen kuluvien osien määrä takaavat pitkät huoltovälit.
Tekniset tiedot:
- Teho 2800 W
- Laikan koko 230 mm
- Tyhjäkäyntikierrosluku 6.500 rpm
- Hiiliharjaton moottori Kyllä
- Uudelleenkäynnistymisen esto Kyllä
- Pehmeä käynnistys Kyllä
- KickBack Control Kyllä
- Jarru Kyllä
- Tärinänvaimennus Molemmissa kahvoissa
  • Tuotenumero
  • Toimittajan tuotenumero:
    06018G1001
  • EAN koodi:
  • Materiaaliluokka
    K02001
Tekniset tiedot
  • Pakkauskoot: 1 KPL/48 KPL
  • Nimellistehonkulutus: 2800 W
  • Jännite: 230 V
  • Kiillotuslaikan maksimihalkaisija: 230 mm
  • Istukka: M14
  • Pituus: 524 mm
  • Leveys: 334 mm
  • Korkeus: 139 mm