Akkupistosaha Bosch EXST18V-155S SOLO L-Boxx - AKKUPISTOSAHA EXPERT BOSCH EXST18V-155S SOLO L-BOX
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/19/84/ProductImage83281984.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/59/83/ProductImage84205983.jpg
BOSCH
Akkupistosaha Bosch EXST18V-155S SOLO L-Boxx
AKKUPISTOSAHA EXPERT BOSCH EXST18V-155S SOLO L-BOX
Tuotenumero
Toimittajan tuotenumero:
06015B0100
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
EXPERT EXST18V-155S on nuppikahvainen 18V akkupistosaha, joka tarjoaa tarkan ja hallitun sahauksen.
Se on yhteensopiva Bosch Professional 18 V -järjestelmän ja AMPShare-akkuliittoutuman kanssa.
Solo-versio, toimitetaan ilman akkua ja laturia. Mukana L-BOXX.
Tekniset tiedot:
- Akun jännite 18V
- Iskun korkeus 26 mm
- Iskuluku tyhjäkäynnillä 800-3800 min-1
- Sahaussyvyys puuhuun 155 mm
- Kaltevuuskulma 0°
- Heiluriliike 4-vaiheinen
- LED-valo Kyllä (päälle/pois päältä)
  • Tuotenumero
  • Toimittajan tuotenumero:
    06015B0100
  • Materiaaliluokka
    K02001
Tekniset tiedot
  • Pakkauskoot: 1 KPL/35 KPL
  • Nimellisjännite: 18 V
  • Iskun pituus: 26 mm
  • Mukana tulevien akkujen määrä: 0
  • Paino ilman akkua: 2 kg
  • Sahaussyvyys puuhun: 155 mm
  • Pituus: 244 mm
  • Leveys: 82 mm
  • Korkeus: 188 mm