Akkuviimeistelynaulain Milwaukee M18 FN16GA-0X - AKKUVIIMEISTELYNAULAIN MILWAUKEE M18 FN16GA-0X
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/04/67/ProductImage75160467.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/18/09/ProductImage82651809.jpg
Milwaukee
Akkuviimeistelynaulain Milwaukee M18 FN16GA-0X
Tuotenumero
Toimittajan tuotenumero:
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
Soveltuvan naulan halkaisija 1,6 mm, pituus 32-62 mm ja kulma 20 astetta.
  • Tuotenumero
  • Toimittajan tuotenumero:
  • EAN koodi:
  • Materiaaliluokka
    K0210A
Tekniset tiedot
  • Pakkauskoot: 1 KPL/1 KPL/24 KPL
  • Nimellisjännite: 18 V
  • Akun kapasiteetti: 0 Ah
  • Tärinäarvo: 1.29 m/s²
  • Mukana tulevien akkujen määrä: 0
  • Latauslaite: kyllä
  • Paino akkupaketti mukaan lukien: 3.3 kg
  • Virtalähde: akku
  • Naulan pituus: 32-64 mm
  • Makasiinin latauskapasiteetti: 110
  • Naulan halkaisija: 1.6 mm