Akkumonitoimityökalu Bosch EXOP 18V-40 SOLO L-Boxx - AKKUMONITOIMITYÖKALU EXPERT BOSCH EXOP18V-40 SOLO L-BOXX
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/20/31/ProductImage83282031.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/44/00/ProductImage84204400.jpg
BOSCH
Akkumonitoimityökalu Bosch EXOP 18V-40 SOLO L-Boxx
AKKUMONITOIMITYÖKALU EXPERT BOSCH EXOP18V-40 SOLO L-BOXX
Tuotenumero
Toimittajan tuotenumero:
06012C0101
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
EXPERT EXOP18V-40 on huipputehokas 18 V:n akkumonitoimityökalu edestakaisella työstöliikkeellä. Tämä monitoimityökalu suoriutuu vaativistakin töistä kaikilla Starlock-käyttötarvikkeilla, myös Starlock Maxilla. Hiiliharjaton moottori tuottaa yhtä voimakkaan värähtelyliikkeen kuin 550 W verkkovirtatyökalu ja 4° värähtelykulma takaa tehokkaan leikkauksen.
Snap-In-pikakiinnitys mahdollistaa terän nopean vaihdon ilman työkaluja. Vibration Control -toiminto vähentää haitallista tärinää ja ohut 150 mm:n kahva antaa tukevan otteen ja hallinnan pidemmissäkin töissä.
Yhteensopiva Bosch Professional 18V Systemin ja AMPShare-akkuliittoutuman kanssa.
Solo-versio, toimitus ei sisällä akkua ja laturia. Mukana L-BOXX.
Tekniset tiedot:
- Akun jännite 18V
- Moottori Hiiliharjaton
- Tyhjäkäyntikierrosluku 10.000 - 20.000 min-1
- Värähtelykulma 4,0°
- Kiinnitys Starlock Max
- Pikavaihto Snap-In
- LED-valo Kyllä
- Tärinänvaimennus Kyllä
  • Tuotenumero
  • Toimittajan tuotenumero:
    06012C0101
  • EAN koodi:
  • Materiaaliluokka
    K02001
Tekniset tiedot
  • Pakkauskoot: 1 KPL/35 KPL
  • Nimellisjännite: 18 V
  • Mukana tulevien akkujen määrä: 0
  • Latauslaite: ei
  • Paino ilman akkua: 1.23 kg
  • Virtalähde: akku
  • Värähtelytaajuus: 20000 1/min
  • Pituus: 278 mm