https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/20/03/ProductImage83282003.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/29/46/ProductImage84222946.jpg
BOSCH
Akkuiskuporakone Bosch EXSB18V-150 SOLO L-Boxx
AKKUISKUPORAKONE EXPERT BOSCH EXSB18V-150 SOLO L-BOXX
Tuotenumero
Toimittajan tuotenumero:
06019R3200
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
EXPERT EXSB18V-150 on äärimmäisen tehokas 18 V akkuiskuporakone hiiliharjattomalla BITURBO-moottorilla. Se tarjoaa jopa 150 Nm enimmäisvääntömomentin ja jopa 30 000 min⁻¹ iskunopeuden, mikä tekee siitä ihanteellisen nopeaan ja vaativaan poraus- ja ruuvaustyöhön.
Työkalu soveltuu puun, metallin ja kiviseinän poraukseen, myös suurilla, jopa 150 mm:n reikäsahoilla tehtäviin reikiin.
Yhteensopiva Bosch Professional 18 V -järjestelmän ja monimerkkisen AMPShare-akkuliittoutuman kanssa.
Solo-versio, toimitus ei sisällä akkua ja laturia. Mukana L-BOXX.
Tekniset tiedot:
- Akun jännite 18V
- Vääntömomentti (pehmeä/kova/maks.) 84/100/150 Nm
- Tyhjäkäyntikierrosluku (1.vaihde/2.vaihde) 0-550/2.200 rpm
- Iskuluku maks. 30.000 min-1
- Paino ilman akkua 2,2 kg
- Istukan aukeama min./maks. 1,5/13 mm
  • Tuotenumero
  • Toimittajan tuotenumero:
    06019R3200
  • Materiaaliluokka
    K02001
Tekniset tiedot
  • Pakkauskoot: 1 KPL/35 KPL
  • Nimellisjännite: 18 V
  • Max. vääntömomentti: 150 Nm
  • Mukana tulevien akkujen määrä: 0
  • Paino ilman akkua: 2.2 kg
  • Max. iskumäärä: 30000 1/min
  • Pituus: 210 mm
  • Leveys: 73 mm
  • Korkeus: 220 mm