Akkupensasleikkuri Milwaukee M18FHETE27-802 - AKKUPENSASLEIKKURI MILWAUKEE M18 FHETE27-802
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/29/37/ProductImage82622937.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/53/29/ProductImage82625329.jpg
Milwaukee
Akkupensasleikkuri Milwaukee M18FHETE27-802
Tuotenumero
Toimittajan tuotenumero:
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
CE-merkintä
MILWAUKEE® M18 FUEL™ pitkävartinen pensasleikkuri 267 cm. Kaksipuolinen hienoteroitettu 60 cm terä. 25 mm terän hammasväli leikkaa jopa 22 mm oksia. 13 käyttökulmaa ja 270 astetta kääntyvä teräpää. Kääntyvä kahva vähentää ylävartalon rasitusta käytön aikana. Jopa 50 min käyttöaika yhdellä M18™ FORGE™ 8,0 Ah -akulla. Teräsuojus. Paino akun kanssa 6,7 kg. Mukana toimitetaan 2 x REDLITHIUM™ FORGE™ 8,0 Ah -akut ja 87 min M12-18 FC -pikalaturi.
  • Tuotenumero
  • Toimittajan tuotenumero:
  • EAN koodi:
  • Materiaaliluokka
    K0210A
Tekniset tiedot
  • Virtalähde: akku
  • Nimellisjännite: 18 V
  • Akun kapasiteetti: 8 Ah
  • Leikkuumäärä joutokäynnillä: 3500 1/min
  • Oksan maksimipaksuus: 22 mm
  • Terän pituus: 650 mm