T10003602
Toimittajan tuotenumero:
896174
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
  • Tuotenumero
    T10003602
  • Toimittajan tuotenumero:
    896174
  • EAN koodi:
  • Materiaaliluokka
    K1010B
Tekniset tiedot
  • Harjan halkaisija: 100 mm
  • Paksuus: 30 mm
  • Langan vahvuus: 0.3 mm