T10003599
Toimittajan tuotenumero:
896164
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
  • Tuotenumero
    T10003599
  • Toimittajan tuotenumero:
    896164
  • EAN koodi:
  • Materiaaliluokka
    K1010B
Tekniset tiedot
  • Harjan halkaisija: 100 mm
  • Paksuus: 30 mm
  • Langan vahvuus: 0.3 mm