Puruletku Dunlop Hiflex Alfagomma 1U1 -PU Ether - PURULETKU 51/55MM DH 15-E-04ECO-051
Dunlop Hiflex
Puruletku Dunlop Hiflex Alfagomma 1U1 -PU Ether
PURULETKU 51/55MM DH 15-E-04ECO-051
Tuotenumero
Toimittajan tuotenumero:
15-E-04ECO-051
 Nähdäksesi varastosaldon ja hinnan
Rakenne: Seinämä kulutuksen kestävää polyuretaania. Seinämävahvuus spiraalien välissä 0,4 mm.
Vahviste: Seinämään upotettu, kuparipäällystetty terässpiraali.
Käyttölämpötila: -40...+90°C, hetkellisesti +125°C
Huom!: Koosta 102mm ylöspäin pakattu kutistesukkaan.
  • Tuotenumero
  • Toimittajan tuotenumero:
    15-E-04ECO-051
  • Korvaa tuotenumero:
    T25000699
  • Materiaaliluokka
    K2504B
Tekniset tiedot
  • Pakkauskoot: 10 M
  • Ulkohalkaisija: 55 mm
  • Pituus: 10 m
  • Sisähalkaisija: 51 mm